Plán akcí 11/1/2019 - 11/30/2019

  • 1/11
    Friday
    Finanční gramotnost
    08:55 - 13:30 Bloková výuka zaměřená na osobní finance
    Logická olympiáda - krajské kolo
    10:00 - 13:30
    Logická olympiáda - krajské kolo
    11:50 - 13:30
  • 2/11
    Saturday
  • 3/11
    Sunday
  • 4/11
    Monday
    Španělská kultura křížem krážem
    Exkurze do Prahy na interaktivní program k poznání španělské kultury.
    Exkurze Třebíč - Osvětim-Březinka
    Šf, Čl, Le
  • 5/11
    Tuesday
    Exkurze Třebíč - Osvětim-Březinka
    Šf, Čl, Le
  • 6/11
    Wednesday
    Broumovské diskuse
    Exkurze Praha
    Stavovské divadlo, Poslanecká sněmovna PČR
    Exkurze Praha
    doplnění třídy 5C
    Futsal
    Mykologická exkurze
    08:00 - 11:40
    Mykologická exkurze
    08:00 - 11:45
  • 7/11
    Thursday
    Broumovské diskuse
    Test Chemické olympiády kategorie A
    08:00 - 10:45
  • 8/11
    Friday
    Mezzochori 2019
    Celostátní kolo soutěžní přehlídky středoškolských sborů
    Filmové představení
    Goethe - Institut - filmové představení k 30.výročí pádu Berlínské zdi "Als wir träumten"" Pedagogický dozor - Pokorná, Radochová
  • 9/11
    Saturday
    Mezzochori 2019
    Celostátní kolo soutěžní přehlídky středoškolských sborů
  • 10/11
    Sunday
  • 11/11
    Monday
  • 12/11
    Tuesday
    Celostátní středoškolská logická hra PIŠQWORKY
    08:00 - 13:30 Oblastní kolo
    Bobřík informatiky - kategorie Kadet
    10:00 - 10:45
  • 13/11
    Wednesday
  • 14/11
    Thursday
    Krajské finále ve stolním tenise
    Bobřík informatiky - kategorie Junior
    10:00 - 10:45
  • 15/11
    Friday
  • 16/11
    Saturday
  • 17/11
    Sunday
  • 18/11
    Monday
    Příprava na mezinárodní děj. soutěž Cheb
    Hvězdárna planetárium HK
    11:50 - 16:10
  • 19/11
    Tuesday
    Florbal Smiřice
    Příprava na mezinárodní děj. soutěž Cheb
    Česká lingvistická olympiáda
    14:35 - 16:10 Školní kolo
  • 20/11
    Wednesday
    Mezinárodní certifikát DELF
    Mezinárodní dějepisná soutěž Cheb
    I. Kout člen dozorčí komise soutěže
    Futsal dívky
  • 21/11
    Thursday
    Mezinárodní certifikát DELF
    Mezinárodní dějepisná soutěž Cheb
    I. Kout člen dozorčí komise soutěže
    Sociometrie
    08:00 - 09:40
    Sociometrie
    10:00 - 11:40
    Sociometrie
    11:50 - 13:30
  • 22/11
    Friday
    Mezinárodní certifikát DELF
    Školská futsalová liga
  • 23/11
    Saturday
  • 24/11
    Sunday
  • 25/11
    Monday
    English theatre
    Pardubice - divadelní přestavení v angličtině pro kvinty
    Festival du film francais : Yao
    10:00 - 12:35
  • 26/11
    Tuesday
    Olympiáda v českém jazyce
    08:00 - 09:40 Školní kolo
  • 27/11
    Wednesday
  • 28/11
    Thursday
  • 29/11
    Friday
  • 30/11
    Saturday

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"