Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové, Pospíšilova tř. 324
v
v

Změny v rozvrhu Thursday 13. 6.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2.A Exk Exk Exk Exk Exk Exk Exk Exk Exk
4.A SptK SptK SptK SptK SptK SptK SptK SptK SptK SptK SptK SptK
4.B SptK SptK SptK SptK SptK SptK SptK SptK SptK SptK SptK SptK
4.C SptK SptK SptK SptK SptK SptK SptK SptK SptK SptK SptK SptK
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Absolon Luděk -
Adámek Pavel - - - Ko .. - .. .. .. - - -
Benadová Věra Va .. Čj .. - - - - - - -
Čáp Jaroslav ..
Čejchan Ladislav - - - - -
Čeloudová Iva - - Čp - - - - - - - - -
Černoš Jan .. .. - - - - - - -
Fiedlerová Romana .. Vi Vi Ko Ja - - - -
Kosejk Ondřej - - - .. - .. - - - - - -
Lehar Pavel - Br - - - - .. .. ..
Nix Pavel - .. Ur Kl Kl .. .. - - - - -
Nováková Jitka - Ho Ko - - - - - ..
Paulů Zuzana - - .. - Uc Ta .. - - - - -
Popélyová Lenka ..
Rusek Ondřej - - - - - - - - - - - -
Slezák Petr - - .. - - Ho - .. .. .. - -
Šubrtová Ivana - - .. - - .. - - - - -
Truhlářová Dita - - .. -
Urban Otto ..
Vízková Jana ..
Místnosti mimo provoz 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Zu Absc
S1 Absc
A4 Absc
Fp Absc Absc
Cp Absc
Změny v rozvrzích učitelů
Brixi Miluše
2 supl. (Le) Ov 1.C Č3 za odpadlou
3 odpadá Nj 4.C (NjBr)
Čáp Jaroslav
2 supl. (Čl) Z 2.C Mu za odpadlou
9 odpadá Z 4.B
Čejchan Ladislav
3 supl. (Be) Čj 3.A S1 přespočetná hod.
Černoš Jan
6. les., 1. les., 4. les., 9. les., 2. les., 5. les., 3. les., 7. - 8. les.Obecný pedagogický dohled
Dolejší Dagmar
3 odpadá M 4.B (sk2)
5 odpadá M 4.B (sk1)
Hofmanová Markéta
2 spojeno (Nv) Aj 3.C (AjNv) A1
5 spojeno (Sl) Aj 3.B (AjSl) A1
Jalůvková Iveta
5 supl. (Fi) Vv 3.C Vv za odpadlou
8 odpadá Vv 4.C (Vv)
9 odpadá Vv 4.C (Vv)
Kolouchová Hana
3 spojeno (Nx) IVT 3.C (IvtN) V1
4 spojeno (Nx) IVT 3.C (IvtN) V1
Kout Ivo
3 supl. (Ad) D 1.A (AjAd) Zu za odpadlou
3 spojeno (Nv) D 1.A (AjNv) Zu
4 supl. (Fi) D 5.A Du přespočetná hod.
4 odpadá D 2.A
Nováková Jitka
4. les., 6. les., 1. les., 8. les., 5. les., 3. les., 7. les., 9. les., 2. les.Obecný pedagogický dohled
Parker Daniel Robert
4 odpadá Aj 4.C (AjVk)
7 odpadá Aj 4.B (AjKj)
Pertot Milan
6 přesun << Bi 3.C M2 z 9. hod
9 přesun >> Bi 3.C na 6. hod
Pokorná Jarmila
6 odpadá Nj 4.A (Nj)
Popélyová Lenka
3 odpadá Nj 4.C (NjPp)
Schejbal Jaromír
1 odpadá Hv 2.A (cv2)
2 odpadá Hv 2.A (cv2)
6 odpadá Z 2.A
8 odpadá Hv 4.C (Hv)
9 odpadá Hv 4.C (Hv)
10 změna Sbz 4.B (Sbor)+
11 změna Sbz 4.B (Sbor)+
Štefková Alexandra
3 odpadá Čj 2.A
Taichmanová Radka
5 spojeno (Pz) Tv 1.B (Chl) Th
7 odpadá Tv 4.A (Dív)
Uchnár Martin
4 supl. (Pz) Bi 1.B Bp přespočetná hod.
Urban Otto
2 spojeno (Nx) IVT 1.A (IvtN) V1
Vízková Zuzana
1 odpadá Čj 4.A
2 spojeno (Fi) Čj 2.B (sk2) Č1
2 změna Čj 2.B (sk1) Č1
3 spojeno (Fi) Čj 2.B (sk1) Č1
3 změna Čj 2.B (sk2) Č1
4 změna Čj 1.A (sk1) Mu
5 změna Čj 1.A (sk2) Mu
Vojta Martin
1 supl. (Be) Bi 1.C Bp za odpadlou
1 odpadá Bi 4.B
4 odpadá Bi 4.A
Vokounová Hana
8 odpadá Aj 4.A (AjVk)
Změny v rozvrzích tříd
1.A
2 IVT IvtN V1 spojí Ur (Nx)
3 D AjAd Zu supluje Ko (Ad)
3 D AjNv Zu spojí Ko (Nv)
4 Čj sk1 Mu změna Vi
5 Čj sk2 Mu změna Vi
1.B
4 Bi Bp supluje Uc (Pz)
5 Tv Chl Th spojí Ta (Pz)
6 M odpadá (Nx)
1.C
1 Bi Bp supluje Va (Be)
2 Ov Č3 supluje Br (Le)
2.A
2. les., 5. - 6. les., 8. - 9. les., 4. les., 3. les., 7. les., 1. les. Exkurze
2.B
2 Čj sk2 Č1 spojí Vi (Fi)
2 Čj sk1 Č1 změna Vi
3 Čj sk1 Č1 spojí Vi (Fi)
3 Čj sk2 Č1 změna Vi
2.C
2 Z Mu supluje Čp (Čl)
6 Aj AjTr odpadá (Tr)
3.A
3 Čj S1 supluje Čj (Be)
9 Aj AjNv odpadá (Nv)
3.B
5 Aj AjSl A1 spojí Ho (Sl)
9 Tv Chl odpadá (Sl)
3.C
2 Aj AjNv A1 spojí Ho (Nv)
3 IVT IvtN V1 spojí Kl (Nx)
4 IVT IvtN V1 spojí Kl (Nx)
5 Vv Vv supluje Ja (Fi)
6 Bi M2 přesun << Pe z 9. hod
7 Zsv odpadá (Le)
8 Tv Chl odpadá (Sl)
9 Bi přesun >> na 13.6. 6. hod
4.A
6. les., 3. les., 8. les., 10. les., 5. les., 7. les., 0. les., 9. les., 4. les., 2. les., 11. les., 1. les. Sportovní kurz, lyžák
4.B
3. les., 0. les., 11. les., 9. les., 4. les., 10. les., 1. les., 7. - 8. les., 5. les., 2. les., 6. les. Sportovní kurz, lyžák
4.C
1. les., 9. les., 0. les., 5. les., 10. les., 7. les., 4. les., 2. les., 6. les., 11. les., 8. les., 3. les. Sportovní kurz, lyžák
5.A
4 D Du supluje Ko (Fi)
5.B
1 F odpadá (Fi)
Pedagogický dohled u třídy:
2.A
Hodina: 1. - 9. les., Učitel: Černoš Jan, Nováková Jitka