Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové, Pospíšilova tř. 324
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pátek 28.6.2019
Nepřítomné třídy123456789101112
1.ATridZrusZrusZrusZrusZrusZrusZrusZrus
1.BTridZrusZrusZrusZrusZrusZrusZrusZrus
1.CTridZrusZrusZrusZrusZrusZrusZrusZrus
2.ATridZrusZrusZrusZrusZrusZrusZrusZrus
2.BTridZrusZrusZrusZrusZrusZrusZrusZrus
2.CTridZrusZrusZrusZrusZrusZrusZrusZrus
3.ATridZrusZrusZrusZrusZrusZrusZrusZrus
3.BTridZrusZrusZrusZrusZrusZrusZrusZrus
3.CTridZrusZrusZrusZrusZrusZrusZrusZrus
4.ATridZrusZrusZrusZrusZrusZrusZrusZrus
4.BTridZrusZrusZrusZrusZrusZrusZrusZrus
4.CTridZrusZrusZrusZrusZrusZrusZrusZrus
5.ATridZrusZrusZrusZrusZrusZrusZrusZrus
5.BTridZrusZrusZrusZrusZrusZrusZrusZrus
5.CTridZrusZrusZrusZrusZrusZrusZrusZrus
Změny v rozvrzích učitelů:
Absolon Luděk1. hododpadáAj5.A (SkAb)
3. hododpadáAj3.B (AjAb)
4. hododpadáAj2.C (AjAb)
6. hododpadáAj5.B (SkAb)
Adámek Pavel1. hododpadáTv5.B (Chl)
3. hododpadáAj2.A (AjAd)
4. hododpadáTv3.A (Chl)
5. hododpadáTv5.C (Chl)
6. hododpadáTv3.B (Chl)
Benadová Věra1. hododpadáM5.C
2. hododpadáF5.A
4. hododpadáF5.C
6. hododpadáF1.C
Brixi Miluše1. hododpadáNj1.A (Nj)
2. hododpadáNj1.B (Nj)
3. hododpadáNj1.C (NjBr)
Čáp Jaroslav6. hododpadáZ3.C
Čejchan Ladislav1. hododpadáČj4.B (AjSl)
2. hododpadáČj4.B (AjDl)
3. hododpadáZsv4.B
4. hododpadáČj5.A
5. hododpadáZsv5.A
6. hododpadáČj1.B
Čeloudová Iva1. hododpadáTv5.B (Dív)
4. hododpadáTv3.A (Dív)
5. hododpadáTv5.C (Dív)
6. hododpadáTv3.B (Dív)
Černoš Jan1. hododpadáVv3.B (VvCr)
2. hododpadáVv3.B (VvCr)
4. hododpadáČj1.C
5. hododpadáVv3.A (Vv)
6. hododpadáVv3.A (Vv)
Dlouhá Eliška1. hododpadáAj4.B (AjDl)
2. hododpadáAj1.C (AjDl)
4. hododpadáAj3.B (AjDl)
Dolejší Dagmar1. hododpadáM1.B
2. hododpadáM3.A
3. hododpadáM4.C
6. hododpadáM5.A
Fiedlerová Romana1. hododpadáF3.C (Fy1)
2. hododpadáF3.C (Fy1)
3. hododpadáM4.A
5. hododpadáM3.C
Gloserová Jitka5. hododpadáM4.B
Kolouchová Hana3. hododpadáIVT1.A (Sk1)
4. hododpadáIVT1.A (Sk1)
5. hododpadáM1.C
Kostrhúnová Taťána2. hododpadáNj5.C (Nj)
3. hododpadáNj1.C (NjKt)
6. hododpadáNj2.B (Nj)
Kout Ivo3. hododpadáD5.A
4. hododpadáD3.C
6. hododpadáD5.C
Lehar Pavel2. hododpadáZsv5.B
5. hododpadáD3.B
Lukášová Věra1. hododpadáBi2.C
3. hododpadáBi2.B
4. hododpadáBi5.B
5. hododpadáBi4.A
6. hododpadáBi2.A
Luštincová Lucie1. hododpadáCh1.C
4. hododpadáCh1.B
5. hododpadáBi1.A
Martin Ivo6. hododpadáČj1.A
Nováková Jitka1. hododpadáAj3.A (AjNv)
3. hododpadáAj2.A (AjNv)
4. hododpadáAj4.C (AjNv)
5. hododpadáAj2.B (AjNv)
Odlová Martina2. hododpadáAj1.C (AjOd)
3. hododpadáČj3.B (AjDl)
4. hododpadáČj3.B (AjAb)
5. hododpadáAj1.B (AjOd)
Parker Daniel Robert1. hododpadáAj5.A (SkAd)
4. hododpadáAj4.C (AjDl)
6. hododpadáAj5.B (SkAd)
Pertot Milan1. hododpadáCh3.C (Fy2)
2. hododpadáCh3.C (Fy2)
3. hododpadáCh3.A
4. hododpadáCh2.B
Pokorná Jarmila2. hododpadáNj4.C (NjPo)
3. hododpadáNj3.C (NjPo)
4. hododpadáNj4.B (Nj)
5. hododpadáNj5.B (Nj)
6. hododpadáNj4.A (NjPo)
Popélyová Lenka2. hododpadáNj4.C (NjRa)
3. hododpadáNj3.C (NjPp)
5. hododpadáNj2.A (Nj)
Radochová Jiřina2. hododpadáRj1.B (Rj)
4. hododpadáRj4.B (Rj)
5. hododpadáRj5.B (Rj)
6. hododpadáRj2.B (Rj)
Schejbal Jaromír3. hododpadáZ1.B
5. hododpadáHv3.A (Hv)
6. hododpadáHv3.A (Hv)
Slezák Petr2. hododpadáAj4.B (AjSl)
5. hododpadáAj1.B (AjSl)
Sochová Michaela1. hododpadáZsv4.A
2. hododpadáOv2.B
Špilka Radim2. hododpadáM1.A
3. hododpadáM5.B
5. hododpadáM2.C (sk2)
6. hododpadáM2.C (sk1)
Štefková Alexandra1. hododpadáČj2.B
2. hododpadáČj4.A
4. hododpadáOv2.A
6. hododpadáČj4.C
Šubrtová Ivana1. hododpadáFj1.A (Fj)
2. hododpadáFj5.C (Fj)
5. hododpadáFj2.A (Fj)
6. hododpadáFj4.A (Fj)
Taichmanová Radka2. hododpadáTv2.A (Dív)
3. hododpadáTv2.C (Dív)
Truhlářová Dita4. hododpadáAj2.C (AjTr)
5. hododpadáAj2.B (AjTr)
Urban Otto1. hododpadáF4.C
3. hododpadáIVT1.A (Sk2)
4. hododpadáIVT1.A (Sk2)
Vízková Jana1. hododpadáCh2.A
2. hododpadáCh2.C
3. hododpadáCh5.C
4. hododpadáCh4.A
5. hododpadáCh4.C
6. hododpadáCh4.B
Vízková Zuzana1. hododpadáVv3.B (VvVi)
2. hododpadáVv3.B (VvVi)
5. hododpadáČj2.C (sk1)
6. hododpadáČj2.C (sk2)
Vojta Martin2. hododpadáTv2.A (Chl)
3. hododpadáTv2.C (Chl)
Vokounová Hana1. hododpadáAj3.A (AjVk)
Zemanská Petra2. hododpadáFj1.B (Fj)
Změny v rozvrzích tříd:
1.A1. hod Tridnicka hodina
2.-9. hod Vyučování zrušeno
1.B1. hod Tridnicka hodina
2.-9. hod Vyučování zrušeno
1.C1. hod Tridnicka hodina
2.-9. hod Vyučování zrušeno
2.A1. hod Tridnicka hodina
2.-9. hod Vyučování zrušeno
2.B1. hod Tridnicka hodina
2.-9. hod Vyučování zrušeno
2.C1. hod Tridnicka hodina
2.-9. hod Vyučování zrušeno
3.A1. hod Tridnicka hodina
2.-9. hod Vyučování zrušeno
3.B1. hod Tridnicka hodina
2.-9. hod Vyučování zrušeno
3.C1. hod Tridnicka hodina
2.-9. hod Vyučování zrušeno
4.A1. hod Tridnicka hodina
2.-9. hod Vyučování zrušeno
4.B1. hod Tridnicka hodina
2.-9. hod Vyučování zrušeno
4.C1. hod Tridnicka hodina
2.-9. hod Vyučování zrušeno
5.A1. hod Tridnicka hodina
2.-9. hod Vyučování zrušeno
5.B1. hod Tridnicka hodina
2.-9. hod Vyučování zrušeno
5.C1. hod Tridnicka hodina
2.-9. hod Vyučování zrušeno