Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové, Pospíšilova tř. 324
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 27.5.2019
Nepřítomné třídy123456789101112
4.Bodpodp
Nepřítomní učitelé123456789101112
Čejchan Ladislav(Doz)-Pe-GlLu-
Dolejší Dagmar(Doz)<>-
Radochová Jiřina(Doz)Zm-PoPp---..
Schejbal Jaromír(Lék)--So-
Vachoušek Tomáš(Mat)ČrČrViVi
Vízková Jana(Mat)FiBe-Mt--Šf....
Změny v rozvrzích učitelů:
Benadová Věra2. hodsupl. (Vz Mat)F2.C(Cp)přespočetná hod.
Brixi Miluše3. hodzměna Nj1.C (NjBr)(F2)
Černoš Jan2. hodspojeno (Vc Mat)Vv4.A (HvA)+(Vv)
3. hodspojeno (Vc Mat)Vv4.A (HvA)+(Vv)
Dolejší Dagmar2. hodvýměna <<M5.A(Bp)z 3. hod
Fiedlerová Romana1. hodsupl. (Vz Mat)M4.A(Cp)za odpadlou
Gloserová Jitka5. hodsupl. (Čj Doz)M4.B(S1)přespočetná hod.
8. hododpadáM4.B
Lukášová Věra2. hodvýměna >>Bi5.Ana 3. hod
3. hodvýměna <<Bi5.A(Bp)z 2. hod
6. hodsupl. (Čj Doz)Bi4.B(Cp)přespočetná hod.
9. hododpadáBi4.B
Martin Ivo4. hodsupl. (Vz Mat)Čj5.B(Cp)přespočetná hod.
Pertot Milan3. hodsupl. (Čj Doz)Bi1.B(Č1)za odpadlou
Pokorná Jarmila4. hodspojeno (Ra Doz)Rj4.B (Rj)(M2)
Popélyová Lenka5. hodzměna Nj3.B (Nj)(N2)
5. hodspojeno (Ra Doz)Rj3.B (Rj)(N2)
Sochová Michaela4. hodsupl. (Sc Lék)Ov1.B(Zu)za odpadlou
Štefková Alexandra7. hodsupl. (Vz Mat)Ov2.A(Cp)přespočetná hod.
Vízková Zuzana4. hodspojeno (Vc Mat)Vv2.C (sk1)(Vv)
5. hodspojeno (Vc Mat)Vv2.C (sk1)(Vv)
Zemanská Petra2. hodspojeno (Ra Doz)Rj1.B (Rj)(F1)
Změny v rozvrzích tříd:
1.B2. hodRjRj(F1)spojíZemanská Petra(Ra)
3. hodBi(Č1)suplujePertot Milan(Čj)
4. hodOv(Zu)suplujeSochová Michaela(Sc)
1.C3. hodNjNjBr(F2)změnaBrixi Miluše
2.A7. hodOv(Cp)suplujeŠtefková Alexandra(Vz)
2.B9. hodRjRjodpadá(Ra)
2.C2. hodF(Cp)suplujeBenadová Věra(Vz)
4. hodVvsk1(Vv)spojíVízková Zuzana(Vc)
5. hodVvsk1(Vv)spojíVízková Zuzana(Vc)
3.B5. hodNjNj(N2)změnaPopélyová Lenka
5. hodRjRj(N2)spojíPopélyová Lenka(Ra)
4.A1. hodM(Cp)suplujeFiedlerová Romana(Vz)
2. hodVvHvA(Vv)spojíČernoš Jan(Vc)
3. hodVvHvA(Vv)spojíČernoš Jan(Vc)
4.B4. hodRjRj(M2)spojíPokorná Jarmila(Ra)
5. hodM(S1)suplujeGloserová Jitka(Čj)
6. hodBi(Cp)suplujeLukášová Věra(Čj)
8.-9. hod Za suplovanou
4.C2. hodVvHvC(Vv)spojíČernoš Jan(Vc)
3. hodVvHvC(Vv)spojíČernoš Jan(Vc)
5.A2. hodM(Bp)výměna <<Dolejší Dagmarz 3. hod
2. hodBivýměna >>na 3. hod
3. hodBi(Bp)výměna <<Lukášová Věraz 2. hod
3. hodMvýměna >>na 2. hod
8. hodChev1Chvodpadá(Vz)
9. hodChev1Chvodpadá(Vz)
5.B4. hodČj(Cp)suplujeMartin Ivo(Vz)
8. hodChev1Chvodpadá(Vz)
9. hodChev1Chvodpadá(Vz)
5.C8. hodChev1Chvodpadá(Vz)
9. hodChev1Chvodpadá(Vz)

Dne 11. 4. 2019 proběhne fotografování tříd. Třídy, které se chtějí zúčastnit, se musí nahlásit u zást. ředitele do út. 2. 4. 2019. Otto Urban