Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové, Pospíšilova tř. 324
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Středa 27.3.2019
Nepřítomní učitelé123456789101112
Čeloudová Iva(Lék)-SlPz-
Drahotský Petr(Nem)....-
Kout Ivo(Repr)..ScPe-Vz..------
Kykalová Špilka Petra(Repr)-....
Pokorná Jarmila(Stud)Lu
Radochová Jiřina(Nem)....SoLuPp..
Štefková Alexandra(Nem)..Dl..-
Štěrba Jan(Škol)-Šf-
Vízková Zuzana(Škol)--Čj-
Zemanská Petra(Repr)KtSo..Pp..-....
Místnosti mimo provoz123456789101112
N2blokblokblokblokblokblok
Dublokblokblokblokblokblok
Změny v rozvrzích učitelů:
Čejchan Ladislav3. hodsupl. (Vi Škol)Ov2.C(Č1)přespočetná hod.
Dlouhá Eliška5. hodspojeno (Šf Nem)Aj4.A (AjNv)(A3)
Kostrhúnová Taťána2. hodspojeno (Zm Repr)Fj2.C (Fj)(F2)
4. hodzměna Nj5.A (Nj)(St)
Lehar Pavel3. hodzměna D3.A(Bp)
4. hodzměna D4.A(Pu)
5. hodzměna D4.C(Pu)
Lukášová Věra4. hodspojeno (Po Stud)Bi5.B (Nj)(Č3)
4. hodsupl. (Ra Nem)Bi5.B (Rj)(Č3)přespočetná hod.
Paulů Zuzana3. hodsupl. (Čl Lék)Tv6.B (Dív)(Th)přespočetná hod.
Pertot Milan3. hodsupl. (Ko Repr)Ch3.C(S1)přespočetná hod.
Popélyová Lenka5. hodzměna Nj3.B (Nj)(Č1)
5. hodspojeno (Zm Repr)Fj3.B (Fj)(Č1)
Schejbal Jaromír2. hodsupl. (Ko Repr)Z1.C(M1)přespočetná hod.
Slezák Petr2. hodsupl. (Čl Lék)Tv3.B (Dív)(Td)za odpadlou
Sochová Michaela3. hodspojeno (Ra Nem)Ov1.B (Rj)(F1)
3. hodsupl. (Zm Repr)Ov1.B (Fj)(F1)přespočetná hod.
Štefková Alexandra3. hodsupl. (Šr Škol)Čj6.C(M2)přespočetná hod.
Vízková Jana5. hodsupl. (Ko Repr)Ch5.B(Zu)přespočetná hod.
Vokounová Hana3. hodzměna Aj5.C (SkVk)(St)
Změny v rozvrzích tříd:
1.A1. hodDodpadá(Ko)
8. hodFdnFdn2odpadá(Ky)
9. hodFdnFdn2odpadá(Ky)
1.B3. hodOvRj(F1)spojíSochová Michaela(Ra)
3. hodOvFj(F1)suplujeSochová Michaela(Zm)
8. hodFdnFdn2odpadá(Ky)
9. hodFdnFdn2odpadá(Ky)
1.C2. hodZ(M1)suplujeSchejbal Jaromír(Ko)
2.A8. hodFdnFdn1odpadá(Zm)
8. hodFdnFdn2odpadá(Ky)
9. hodFdnFdn1odpadá(Zm)
9. hodFdnFdn2odpadá(Ky)
2.B1. hodČjodpadá(Šf)
6. hodRjRjodpadá(Ra)
2.C2. hodFjFj(F2)spojíKostrhúnová Taťána(Zm)
3. hodOv(Č1)suplujeČejchan Ladislav(Vi)
8. hodFdnFdn1odpadá(Zm)
8. hodFdnFdn2odpadá(Ky)
9. hodFdnFdn1odpadá(Zm)
9. hodFdnFdn2odpadá(Ky)
3.A3. hodD(Bp)změnaLehar Pavel
6. hodFjFjodpadá(Zm)
8. hodFdnFdn1odpadá(Zm)
9. hodFdnFdn1odpadá(Zm)
3.B2. hodTvDív(Td)suplujeSlezák Petr(Čl)
5. hodNjNj(Č1)změnaPopélyová Lenka
5. hodNjRj(Č1)spojíPopélyová Lenka(Ra)
5. hodFjFj(Č1)spojíPopélyová Lenka(Zm)
8. hodFdnFdn1odpadá(Zm)
9. hodFdnFdn1odpadá(Zm)
3.C3. hodCh(S1)suplujePertot Milan(Ko)
4.A4. hodD(Pu)změnaLehar Pavel
5. hodAjAjNv(A3)spojíDlouhá Eliška(Šf)
6. hodČjAjDlodpadá(Šf)
8. hodFdnFdn2odpadá(Ky)
9. hodFdnFdn2odpadá(Ky)
4.C5. hodD(Pu)změnaLehar Pavel
5.A4. hodNjNj(St)změnaKostrhúnová Taťána
4. hodFjFjodpadá(Zm)
5.B4. hodBiNj(Č3)spojíLukášová Věra(Po)
4. hodBiRj(Č3)suplujeLukášová Věra(Ra)
5. hodCh(Zu)suplujeVízková Jana(Ko)
5.C3. hodAjSkVk(St)změnaVokounová Hana
6. hodDodpadá(Ko)
6.A1. hodSMSM3odpadá(Dr)
1. hodPcNPcN3odpadá(Ra)
2. hodSMSM3odpadá(Dr)
2. hodPcNPcN3odpadá(Ra)
6.B1. hodSMSM3odpadá(Dr)
1. hodPcNPcN3odpadá(Ra)
2. hodSMSM3odpadá(Dr)
2. hodPcNPcN3odpadá(Ra)
3. hodTvDív(Th)suplujePaulů Zuzana(Čl)
6.C1. hodSMSM3odpadá(Dr)
1. hodPcNPcN3odpadá(Ra)
2. hodSMSM3odpadá(Dr)
2. hodPcNPcN3odpadá(Ra)
3. hodČj(M2)suplujeŠtefková Alexandra(Šr)

Dne 11. 4. 2019 proběhne fotografování tříd. Třídy, které se chtějí zúčastnit, se musí nahlásit u zást. ředitele do út. 2. 4. 2019. Otto Urban